wolflove.jpg
Tyto internety vyrábí Strašák a jeho krásná družka Draconia
Skupina milovníků fantasy, šermu, LARPu, hudby a piva ze Sokolova.

'Vae Victis!'

erb.png
Moje larpařská kariéra začala ve druháku na střední škole, kdy jsme s pár kluky z intru založili malou družinu 'Havoc' a ve volném čase jsme pořádali velmi akční tréninky. Působnost této skupiny se bohužel omezovala pouze na internát a na žádnou 'opravdovou' akci jsme se nikdy nepodívali. Díky této zkušenosti jsem došel k tomu, že se larpu a dřevárnám chci věnovat i po tom, co se tato skupina časem rozpadla.
Již během působení v Havocu jsem se seznámil s karlovarskou skupinou zvanou Fanatici. S nimi jsem se také podíval na svojí první akci.
Pro zajímavost zmíním, že jsem na svůj první larp jel až za prahu, navíc jsem musel jet tajně a přes zákaz táty, který mylně považoval podobné akce za srazy nějaké sekty. (A nenechal si nic vysvětlit.)
V roce 2009 mě Fanatici přijali za člena.
Během působnosti v této skupině jsem se přichomejtnul na pár akcích jako CPko, krátce před opuštěním skupiny jsem spolu s Fantomem jednu akci dokonce zorganizoval.
Během prosince 2012 jsem začal ve skupině a jejím okolí pozorovat věci, které se dost příčily mému přesvědčení o tom, jak by měly věci fungovat. Po důkladném rozmyšlení jsem po druhém ročníku Bitvy o Sud skupinu na vlastní žádost opustil.
S Larpovou komunitou jsem tím však rozhodně neskončil, spíše naopak. Na přelomu února a března jsem začal se svojí přítelkyní Draconií budovat projekt zvaný Vlci Soumraku.
S tímto projektem či skupinou mám do budoucna velké plány a s pomocí mé lásky a několika přátel se mi jich jistě podaří spoustu zrealizovat.
Na akcích mám rád jak souboje, tak RP. Obojí si umím užít se sobě vlastní vášní.

Většinu svého volného času trávím s Draconií };))))
Mimo LARP se věnuji i hudbě (Elektrická kytara, basa, akustická kytara, djembe, brumle, guiro a didgeridoo).

Rád hraji Magic the Gathering. Nejvíce mě oslovují balíky postavené kolem černé barvy. Formátově se věnuji hlavně Commanderu (tam hraji Grixis) a Modernu (Černo-bílý defenzák). Všechny balíčky si stavím a vymýšlím sám, proto se také nevěnuji standartu, kde se hraje především top5 balíčků z internetu.

Při konfrontaci se mnou je také dobré vědět, že nevyjdu s každým. Své pocity také většinou nezakrývám, takže leckomu můžu přijít jako pěknej protiva. Ale jsem holt takovej. }:D Slušní a inteligentní lidé se mnou zatím problém nikdy neměli. (Z toho lze snadno vyvodit na jaký typ člověka jsem alergickej.) };)
319012_3726926903258_122758409_n.jpg
970686_157098181154929_1913868373_n.jpg
66946_2823833891203_1278221501_n.jpg
CAM00249.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one